Wizy Kuba - Organizowanie i Pośrednictwo Wizowe na Kubę

Kuba

Kto nigdy nie marzył o kubańskich cygarach, znanym na całym świecie rumie, tonących w gorących rytmach salsy ulicach? Kto nie chciałby się opalać na jednej z najpiękniejszych białych plaż na świecie?
Kubańczycy to ludzie, dla których radość z dnia codziennego, zabawa i taniec to chleb powszedni. To od nich można zarazić się niepoprawnym optymizmem i zabrać go ze sobą z powrotem do Polski.
Aby wjechać na Kubę należy posiadać jedynie tarjeta de turista (kartę turysty). Zaleca się wyrobienie jej jeszcze w Polsce, co skróci i tak długi (ok. godziny) proces kontroli przed wpuszczeniem do kraju. Proces wyrobienia karty turysty jest bardzo prosty, wystarczy paszport i wniesienie opłaty, a kartę turysty możemy otrzymać praktycznie od ręki.
Kuba nie stawia nam zatem praktycznie żadnych wymagań, jeśli chodzi o formalności wizowe, więc nie pozostaje nic innego jak tylko wyruszyć i odkryć skrywane przez nią tajemnice.

Kuba - Hawana miasto na zatoką Meksykańską
Zachód słońca nad Kubą
Aby wyjechać w takie miejsce warto mieć kartę turysty i można śmiało przylecieć do Kuby
Kuba. Zachód słońca nad Oceanem Antlantyckim

Wybierz rodzaj wizy. Pośrednictwo od 89PLN

Tourist Card (stay up to 30 days for tourist purposes)
Typ wizy:
Wiza Turystyczna
Krotność wizy:
1-krotna
Czas wyrobienia wizy:
Standardowy 1-2 dniEkspresowy ten sam dzień
Cena:
KARTA TURYSTY 120 PLN + POŚREDNICTWO 50 PLNKARTA TURYSTY 120 PLN + POŚREDNICTWO 100 PLN
Imię i Nazwisko:
Email:
Telefon:
Uwagi:
Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin usług pośrednictwa wizowego świadczonych przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers z siedzibą w Warszawie, NIP: 5272294739
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku wizowym, na potrzeby realizacji umowy i świadczenia usługi pośrednictwa wizowego przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers (zgodnie z rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. przesyłania przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers aktualnej informacji o ofercie firmy oraz akcjach promocyjnych. Tym samym wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Send the attachment using the main contact form HERE

Documents required:

1. scan of your passport valid for at least 180 days from the date of the end of the trip
2. visa application form [download]

Important information

  • The time of making a tourist card was given in working days.

F.A.Q.

1. Is the tourist card the same as the visa for Cuba?
A Polish citizen going to Cuba is required to have a visa adequate to the purpose of the planned stay – the so-called tourist cards (Tarjeta de Turista). The tourist card is issued only for tourism purposes and is valid for 30 days from the moment of crossing the border.

2. How long will I wait for the tourist card?
It all depends on when you need it. We can organize it for you even on the same day.

3. What documents are needed to form a visa for Cuba?
All you have to do is complete the visa application on our website and attach a scan or photo of your passport valid for at least 180 days after the date of the planned trip.

4. Do I need to appear in Warsaw personally to get a visa to Cuba?
There is no need to personally put up in Warsaw. You do not even have to leave your home when you make a tourist card using our service. Just complete the application and send us a scan or photo of your passport. We will send you a tourist card to you by courier.