Wizy do USA - Biznesowe, Turystyczne. Organizowanie i Załatwianie Wiz

Wiza do USA

Jest wiele powodów, dla których chęć uzyskania wizy do USA wciąż nie traci na popularności. Stany Zjednoczone to dla wielu osób niewyobrażalna potęga gospodarcza i polityczna i kraj pełen kontrastów, zwłaszcza z europejskiego punktu widzenia. Jest ich 50 takich, o których słyszymy w wiadomościach czy kojarzymy z filmów, ale też takich, których nazwy absolutnie nic nam nie mówią.
USA zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem autostrad – 77 tysięcy kilometrów, gładkich, prostych, szerokich dróg. Chyba każdy z nas słyszał o Empire State Building, Statule Wolności, Wall Street, czy Central Parku i marzył o spotkaniu z gwiazdami w najbardziej znanej dzielnicy Los Angeles, Beverly Hills czy Hollywood.
Dla miłośników przyrody obowiązkowy jest najstarszy na świecie Park Narodowy Yellowstone, który to na miejsce zamieszkania wybrał sobie sam miś Yogi.
Nieuchronnie ze Stanami Zjednoczonymi kojarzy nam się też World Trade Center, zespół budynków zniszczony w wyniku zamachów z 11 września.
Dla Polaków USA to także kraj, do którego wyemigrowała część ich rodzin, znajomych, a odwiedzenie ich mimo coraz bardziej korzystnych cen biletów lotniczych, wymaga również załatwienia formalności wizowych. Uzyskanie wizy do USA jako jedno z niewielu wymaga osobistego spotkania i rozmowy osoby ubiegającej się o wizę, z konsulem w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych. Od przebiegu rozmowy uzależnione jest uzyskanie wizy do USA. Wniosek o wizę do USA również jest niezbędny do przyznania pozwolenia na wyjazd. Wiza do Stanów Zjednoczonych przyznawana jest z reguły na 10 lat i pozwala na nieograniczoną ilość wjazdów.

Las Vegas - miasto grzechu, hazardu tylko z wizą do USA
Monument Velley - dolina czerwonych pomników w rezerwacie Indian Navaho
Miasto Miami na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.

Wybierz rodzaj wizy i sprawdź cenę

  • Wiza Biznesowa (przyznawana na 10 lat w celu biznesowym)
  • Wiza Turystyczna (przyznawana na 10 lat w celu turystycznym, wizyty u rodziny/znajomych)
Typ wizy:
Wiza TurystycznaWiza Biznesowa
Krotność wizy:
Wielokrotna
Wielokrotna
Czas wyrobienia wizy:
StandardowyEkspresowy
Cena:
OPŁATA KONSULARNA 160 USD + POŚREDNICTWO 250 PLN
OPŁATA KONSULARNA 160 USD + POŚREDNICTWO 350 PLN
OPŁATA KONSULARNA 160 USD + POŚREDNICTWO 250 PLN
OPŁATA KONSULARNA 160 USD + POŚREDNICTWO 350 PLN
Imię i Nazwisko:
Email:
Telefon:
Uwagi:
Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin usług pośrednictwa wizowego świadczonych przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers z siedzibą w Warszawie, NIP: 5272294739
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku wizowym, na potrzeby realizacji umowy i świadczenia usługi pośrednictwa wizowego przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers (zgodnie z rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. przesyłania przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers aktualnej informacji o ofercie firmy oraz akcjach promocyjnych. Tym samym wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Wyślij załącznik korzystając z głównego formularza kontaktowego TUTAJ

Wymagane dokumenty:

1. wypełniony formularz do uzyskania wizy do USA [pobierz]
2. skan paszportu
3. zdjęcie w formie elektronicznej [pobierz wymagania dotyczące zdjęcia]

Ważne informacje

Wizy do USA wymagają osobistego spotkania i rozmowy z konsulem. Nasza pomoc skupia się na ustaleniu odpowiedniej kategorii wizowej oraz przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Wypełniamy w imieniu naszego klienta elektroniczny wniosek o wizę do USA i umawiamy termin na rozmowę z konsulem. Wszystkie dokumenty, które klient musi zabrać ze sobą na rozmowę przesyłamy pocztą lub mailem.
Podany czas wyrabiania wizy do USA, to czas, w którym weryfikujemy oraz przygotowujemy aplikację wizową do Stanów Zjednoczonych. Należy jeszcze doliczyć czas oczekiwania na rozmowę z konsulem (od 1 do 4 tygodni). Jeśli konsul pozytywnie rozpatrzy aplikację, na paszport z wizą trzeba poczekać jeszcze ok. 5-7 dni roboczych. Każdy Klient otrzymuje od nas informacje o terminie spotkania.
Konsulat ma prawo odmowy wydania wizy do USA, zmiany wnioskowanej krotności, zmiany terminu ważności wizy bez podania przyczyny.

Wymagane dokumenty:

1. wypełniony wniosek o wizę do USA [pobierz]
2. skan paszportu
3. zdjęcie w formie elektronicznej [pobierz wymagania dotyczące zdjęcia]
4. zaproszenie z USA (należy zabrać na rozmowę z konsulem)
5. pismo delegujące z firmy (należy zabrać na rozmowę z konsulem)

Ważne informacje

Wizy do USA wymagają osobistego spotkania i rozmowy z konsulem. Nasza pomoc skupia się na ustaleniu odpowiedniej kategorii wizowej oraz przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Wypełniamy w imieniu naszego klienta elektroniczny formularz do USA i umawiamy termin na rozmowę z konsulem. Wszystkie dokumenty, które klient musi zabrać ze sobą na rozmowę przesyłamy pocztą lub mailem.
Podany czas wyrabiania wizy, to okres, w którym weryfikujemy oraz przygotowujemy aplikację wizową do USA. Należy jeszcze doliczyć czas oczekiwania na rozmowę z konsulem (od 1 do 4 tygodni). Jeśli konsul pozytywnie rozpatrzy aplikację, na paszport z wizą trzeba poczekać jeszcze ok. 5-7 dni roboczych. Każdy Klient otrzymuje od nas informacje o terminie spotkania.
Konsulat ma prawo odmowy wydania wizy do USA, zmiany wnioskowanej krotności, zmiany terminu ważności wizy bez podania przyczyny.

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy rozmowa z konsulem jest obowiązkowa w przypadku aplikowania o wizę do USA?
Rozmowa z konsulem Ambasady Stanów Zjednoczonych jest obowiązkowa przy staraniu się o każdy rodzaj wizy. Ostatecznie to on decyduje o tym, czy wiza do USA zostanie wydana, czy też nie.
Za naszym pośrednictwem uzyskasz pomoc w wypełnieniu wniosku, zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów i zostaniesz umówiony na spotkanie z Konsulem.

2. W jakim mieście odbędzie się rozmowa z Konsulem Ambasady USA?
Jest możliwe umówienie spotkania w dwóch miastach w Polsce, w Warszawie i Krakowie. Na rozmowę w Krakowie czas oczekiwania jest krótszy.

3. Czy po zmianie nazwiska moja wiza amerykańska jest nadal ważna?
Jeżeli zmiana nazwiska nastąpiła na skutek: zawarcia małżeństwa, rozwodu lub decyzji sądowej, należy ubiegać się o nowy paszport. W momencie uzyskania nowego paszportu należy ubiegać się o nową wizę do Stanów Zjednoczonych.

4. Mój paszport, w którym mam ważną wizę do USA, stracił ważność. Czy jest możliwość przeklejenia wizy do nowego paszportu?
Jeśli stary paszport stracił ważność, a jest w nim wklejona ważna wiza do USA, to podróżuje się z dwoma paszportami (starym i nowym).

5. Czy jeśli kupiłem bilet lotniczy lub wycieczkę do Stanów Zjednoczonych to na pewno dostanę wizę?
Wykupienie biletu lub wycieczki do USA nie stanowi gwarancji otrzymania wizy. Proponujemy jedynie założenie wstępnej rezerwacji za naszym pośrednictwem. Bilet będzie można wykupić po przyznaniu wizy.