Wizy Kuba - Organizowanie i Pośrednictwo Wizowe na Kubę

Kuba

Kto nigdy nie marzył o kubańskich cygarach, znanym na całym świecie rumie, tonących w gorących rytmach salsy ulicach? Kto nie chciałby się opalać na jednej z najpiękniejszych białych plaż na świecie?
Kubańczycy to ludzie, dla których radość z dnia codziennego, zabawa i taniec to chleb powszedni. To od nich można zarazić się niepoprawnym optymizmem i zabrać go ze sobą z powrotem do Polski.
Aby wjechać na Kubę należy posiadać jedynie tarjeta de turista (kartę turysty). Zaleca się wyrobienie jej jeszcze w Polsce, co skróci i tak długi (ok. godziny) proces kontroli przed wpuszczeniem do kraju. Proces wyrobienia karty turysty jest bardzo prosty, wystarczy paszport i wniesienie opłaty, a kartę turysty możemy otrzymać praktycznie od ręki.
Kuba nie stawia nam zatem praktycznie żadnych wymagań, jeśli chodzi o formalności wizowe, więc nie pozostaje nic innego jak tylko wyruszyć i odkryć skrywane przez nią tajemnice.

Kuba - Hawana miasto na zatoką Meksykańską
Zachód słońca nad Kubą
Aby wyjechać w takie miejsce warto mieć kartę turysty i można śmiało przylecieć do Kuby
Kuba. Zachód słońca nad Oceanem Antlantyckim

Wybierz rodzaj wizy. Pośrednictwo od 89PLN

Karta turysty (pobyt do 30 dni w celu turystycznym)
Typ wizy:
Wiza Turystyczna
Krotność wizy:
1-krotna
Czas wyrobienia wizy:
Standardowy 1-2 dniEkspresowy ten sam dzień
Cena:
KARTA TURYSTY 120 PLN + POŚREDNICTWO 50 PLNKARTA TURYSTY 120 PLN + POŚREDNICTWO 100 PLN
Imię i Nazwisko:
Email:
Telefon:
Uwagi:
Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin usług pośrednictwa wizowego świadczonych przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers z siedzibą w Warszawie, NIP: 5272294739
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku wizowym, na potrzeby realizacji umowy i świadczenia usługi pośrednictwa wizowego przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers (zgodnie z rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. przesyłania przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers aktualnej informacji o ofercie firmy oraz akcjach promocyjnych. Tym samym wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Wyślij załącznik korzystając z głównego formularza kontaktowego TUTAJ

Wymagane dokumenty:

1. skan paszportu ważnego co najmniej 180 dni od daty zakończenia podróży
2. wniosek wizowy [pobierz wniosek]

Ważne informacje

  • Czas wyrabiania karty turysty podano w dniach roboczych.

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy karta turysty to to samo co wiza na Kubę?
Obywatel polski udający się na Kubę zobowiązany jest do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu – tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista). Karta turysty wydawana jest wyłącznie w celach turystycznych i jest ważna 30 dni od momentu przekroczenia granicy.

2. Jak długo będę czekać na kartę turysty?
Wszystko zależy od tego, na kiedy ją potrzebujesz. Możemy ją zorganizować dla Ciebie nawet w tym samym dniu.

3. Jakie dokumenty są potrzebne, aby wyrobić wizę na Kubę?
Wystarczy wypełnić wniosek wizowy na naszej stronie i załączyć skan lub zdjęcie paszportu ważnego co najmniej 180 dni po dacie zakończenia planowanej podróży.

4. Czy muszę się osobiście stawić w Warszawie, aby uzyskać wizę na Kubę?
Nie ma potrzeby osobiście stawiać się w Warszawie. Wyrabiając kartę turysty za naszym pośrednictwem nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy wypełnić wniosek i przesłać nam skan lub zdjęcie paszportu. Kartę turysty odeślemy do Ciebie kurierem.