Wizy na Kubę

Kto nigdy nie marzył o kubańskich cygarach, znanym na całym świecie rumie, tonących w gorących rytmach salsy ulicach? Kto nie chciałby się opalać na jednej z najpiękniejszych białych plaż na świecie?
Kubańczycy to ludzie, dla których radość z dnia codziennego, zabawa i taniec to chleb powszedni. To od nich można zarazić się niepoprawnym optymizmem i zabrać go ze sobą z powrotem do Polski.
Aby wjechać na Kubę należy posiadać jedynie tarjeta de turista (kartę turysty). Zaleca się wyrobienie jej jeszcze w Polsce, co skróci i tak długi (ok. godziny) proces kontroli przed wpuszczeniem do kraju. Proces wyrobienia karty turysty jest bardzo prosty, wystarczy paszport i wniesienie opłaty, a kartę turysty możemy otrzymać praktycznie od ręki.
Kuba nie stawia nam zatem praktycznie żadnych wymagań, jeśli chodzi o formalności wizowe, więc nie pozostaje nic innego jak tylko wyruszyć i odkryć skrywane przez nią tajemnice.

Wybierz rodzaj wizy. Pośrednictwo od 89PLN

Karta turysty (pobyt do 30 dni w celu turystycznym)


  KARTA TURYSTY 120 PLN + POŚREDNICTWO 50 PLN

  KARTA TURYSTY 120 PLN + POŚREDNICTWO 100 PLN

  Wymagane dokumenty:

  1. skan paszportu ważnego co najmniej 180 dni od daty zakończenia podróży
  2. wniosek wizowy [pobierz wniosek]

  Ważne informacje

  • Czas wyrabiania karty turysty podano w dniach roboczych.

  Najczęściej zadawane pytania

  1. Czy karta turysty to to samo co wiza na Kubę?
  Obywatel polski udający się na Kubę zobowiązany jest do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu – tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista). Karta turysty wydawana jest wyłącznie w celach turystycznych i jest ważna 30 dni od momentu przekroczenia granicy.

  2. Jak długo będę czekać na kartę turysty?
  Wszystko zależy od tego, na kiedy ją potrzebujesz. Możemy ją zorganizować dla Ciebie nawet w tym samym dniu.

  3. Jakie dokumenty są potrzebne, aby wyrobić wizę na Kubę?
  Wystarczy wypełnić wniosek wizowy na naszej stronie i załączyć skan lub zdjęcie paszportu ważnego co najmniej 180 dni po dacie zakończenia planowanej podróży.

  4. Czy muszę się osobiście stawić w Warszawie, aby uzyskać wizę na Kubę?
  Nie ma potrzeby osobiście stawiać się w Warszawie. Wyrabiając kartę turysty za naszym pośrednictwem nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy wypełnić wniosek i przesłać nam skan lub zdjęcie paszportu. Kartę turysty odeślemy do Ciebie kurierem.