Wizy Do Wietnamu - Organizowanie Wiz, Pośrednictwo Wizowe Wietnam

Wietnam

Wietnam to kraj różnorodności, przepysznego ulicznego jedzenia, zadziwiającego ruchu na ulicach, przepełniony ludźmi, którzy pędzą przed siebie. Każdy gdzieś się spieszy – czy to rowerem, motorowerem lub motocyklem, a zdecydowanie rzadziej samochodem. Pierwszeństwo na drodze podobno mają Ci więksi, a uszanowanie tej zasady pozwala na bezkolizyjną jazdę.
Prawdziwa wietnamska kuchnia to zupełnie inne składniki i smaki, niż te, które Wietnamczycy serwują nam tu w Polsce.
Wietnam odwiedza corocznie około 8 mln turystów z całego świata i wbrew pozorom jest on na te odwiedziny świetnie przygotowany.
Wietnamczycy są bardzo gościnni, mimo iż wielu z nich posługuje się wyłącznie językiem wietnamskim i tak próbują swoich sił w rozmowie z turystami.
Wietnam staje się coraz bardziej popularny wśród polskich turystów. Polacy objęci są obowiązkiem wizowym, przy czym formalności można dopełnić na dwa sposoby.
Wizę do Wietnamu można wyrobić w konsulacie i nie martwić się po przylocie lub wykupić wyłącznie promesę wizową, na podstawie której wizę otrzymuje się na jednym z trzech lotnisk w Wietnamie.

Ho Chi Minh największe miasto w Wietnamie inaczej Sajgon, położone na zachodnim brzegu rzeki Sajgon.
Wietnamscy rybacy łowiący ryby.
Łowienie ryb przy zachodzie słońca na sieć
Zatoka Ha Long pływająca wioska w Wietnamie

Wybierz rodzaj wizy. Pośrednictwo od 89PLN

Promesa Turystyczno – Biznesowa uprawnia do wklejenia wizy na lotnisku ( pobyt do 30 dni)
Promesa Turystyczno – Biznesowa uprawnia do wklejenia wizy na lotnisku ( pobyt do 90 dni)
Wiza Turystyczno – Biznesowa wklejana w konsulacie ( pobyt do 30 dni)
Wiza Biznesowa wklejana w konsulacie ( pobyt do 90 dni w celu biznesowym)
Typ wizy:
Promesa Turystyczno – Biznesowa 30 dniPromesa Turystyczno – Biznesowa 90 dniWiza BiznesowaWiza Turystyczno-Biznesowa
Krotność wizy:
1-krotnaWielokrotna1-krotnaWielokrotna1-krotnaWielokrotnaWielokrotna
Czas wyrobienia wizy:
Standardowy 4 dniEkspresowy 1-2 dni
Standardowy 5-6 dniEkspresowy 2-3 dni
Cena:
KOSZT PROMESY 134 PLNKOSZT PROMESY 224 PLNKOSZT PROMESY 154 PLNKOSZT PROMESY 234 PLNKOSZT PROMESY 224 PLNCZAS WYROBIENIA TO 4 DNI ROBOCZEKOSZT PROMESY 244 PLNCZAS WYROBIENIA TO 4 DNI ROBOCZEOPŁATA KONSULARNA 350 PLN + POŚREDNICTWO 129 PLNOPŁATA KONSULARNA 300 PLN + POŚREDNICTWO 89 PLNOPŁATA KONSULARNA 250 PLN + POŚREDNICTWO 89 PLNOPŁATA KONSULARNA 300 PLN + POŚREDNICTWO 129 PLNOPŁATA KONSULARNA 300 PLN + POŚREDNICTWO 89 PLNOPŁATA KONSULARNA 350 PLN + POŚREDNICTWO 129 PLN
Email:
Telefon:
Uwagi:
Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin usług pośrednictwa wizowego świadczonych przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers z siedzibą w Warszawie , NIP: 527294739
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku wizowym, na potrzeby realizacji umowy i świadczenia usługi pośrednictwa wizowego przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers (zgodnie z rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. przesyłania przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers aktualnej informacji o ofercie firmy oraz akcjach promocyjnych. Tym samym wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Wyślij załącznik korzystając z głównego formularza kontaktowego TUTAJ

Wymagane dokumenty:

1.wniosek wizowy [pobierz wniosek]
2. skan paszportu ważnego co najmniej 180 dni po planowanej dacie zakończenia podróży (strona ze zdjęciem)

Ważne informacje

  • • Promesa akceptowana jest tylko na lotniskach w: Hanoi, Ho Chi Minh City i Danang. Podczas aplikacji o promesę należy z góry podać lotnisko. Tylko w zadeklarowanym porcie można przekroczyć granicę Wietnamu.
  • • Czas oczekiwania na wizę na lotnisku w Wietnamie (na podstawie promesy) może wynosić ok. 2-3 godziny. Rekomendujemy zatem wybranie wizy wklejanej do paszportu w konsulacie w Polsce.
  • • Przy wklejaniu wizy na lotnisku należy uiścić opłatę za wizę w kwocie 25$ za wizę jednokrotną lub 50$ za wizę wielokrotną.

Wymagane dokumenty:

1. wniosek wizowy (wypełnia się online [przejdź do wniosku], następnie należy go wydrukować i podpisać)
2. paszport ważny co najmniej 180 dni po planowanej dacie zakończenia podróży

3. zdjęcie paszportowe (biometryczne, 3.5×4.5 cm, tło jednolite, jasne, twarz zajmuje 70-80%, wykonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

4. rezerwacja biletu lotniczego w obie strony

Ważne informacje

  • Konsulat ma prawo do: odmowy wydania wizy, zmiany wnioskowanej krotności oraz zmiany terminu ważności wizy, bez podania przyczyny.
  • Czas wyrabiania wiz podano w dniach roboczych pracy konsulatu.

Wymagane dokumenty:

1. wniosek wizowy (wypełnia się online [przejdź do wniosku], następnie należy go wydrukować i podpisać)
2. paszport ważny co najmniej 180 dni po planowanej dacie zakończenia podróży
3. zdjęcie paszportowe (biometryczne, 3.5×4.5 cm, tło jednolite, jasne, twarz zajmuje 70-80%, wykonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy)
4. zaproszenie potwierdzone przez Wydział ds. Imigracji przesłane z Wietnamu do konsulatu w Polsce
5. kopia/skan zaproszenia potwierdzonego przez Wydział ds. Imigracji przesłanego z Wietnamu do biura

6. rezerwacja biletu lotniczego w obie strony

Ważne informacje

  • Konsulat ma prawo do: odmowy wydania wizy, zmiany wnioskowanej krotności oraz zmiany terminu ważności wizy, bez podania przyczyny.
  • Czas wyrabiania wiz podano w dniach roboczych pracy konsulatu.

Najczęściej zadawane pytania

1.Co to jest promesa wizowa do Wietnamu?
Promesa to dokument, który gwarantuje otrzymanie wizy na lotnisku w Wietnamie. Promesa wydawana jest na konkretne daty, podobnie jak wiza. Właściwa wiza jest wklejana na jej podstawie po przylocie, ale tylko na trzech lotniskach w Wietnamie: Hanoi, Sajgonie (Ho Chi Minh) i Danang.

2.Czy muszę przyjeżdżać do biura, by załatwić promesę wizową do Wietnamu?
Cała procedura uzyskania promesy odbywa się on line, nie ma potrzeby dostarczania dokumentów do biura. Wystarczy przesłanie mailowo wypełnionego formularza.

3. Czy każdy aplikujący o promesę wizową do Wietnamu otrzyma ją?
Przeszkodą może być ważność paszportu krótsza niż 6 miesięcy. Problem będą miały również osoby poszukiwane przez policję oraz Ci, którzy naruszyli wcześniej przepisy imigracyjne.

4.Kiedy mogę wjechać do Wietnamu, jeśli mam już promesę?
Wjazd na teren Wietnamu jest możliwy w datach podanych na promesie.

5. Posiadam promesę wizową. Ile czasu będę czekać na lotnisku na wklejenie wizy?
Z reguły zajmuje to od kilkunastu minut do 2-3 godzin. Zależy od tego ile osób będzie oczekiwało na wklejenie wizy na podstawie promesy. Po przylocie należy udać się jak najszybciej do punktu Visa on Arrival.

6. Otrzymałem promesę wizową, na której znajdują się również nazwiska innych osób, dlaczego?
Wietnamski Urząd Imigracyjny wystawia promesy wizowe z wszystkimi aplikantami, którzy wypełnili wnioski wizowe w danym dniu. Jest to jak najbardziej prawidłowy dokument i nie trzeba się martwić, że będzie z tym jakiś problem.