Podróże to nasza pasja, w związku z czym nie raz przyszło nam się zmierzyć z trudnościami w załatwieniu formalności wizowych. Wiemy też, że nie ma rzeczy niemożliwych i dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasze umiejętności i doświadczenie w tej dziedzinie aby pomóc innym w realizowaniu marzeń, jak również celów biznesowych.

Przepisy wizowe ulegają ciągłym zmianom, jedne kraje znoszą ruch wizowy, inne go wprowadzają. Wizy były, są i będą niezbędne przy podróżach zagranicznych, a my na bieżąco śledzimy wszelkie informacje z nimi związane i wiedzę tą wykorzystujemy w pomocy naszym klientom. Z nami macie pewność, że wszystkie nowości są weryfikowane zaraz potem jak tylko się pojawią.

Są kraje, do których załatwienie formalności wizowych wydaje się często bardzo proste, jednak te na pozór oczywiste informacje, często kryją to, o czym wiemy i z czym potrafimy poradzić sobie tylko my. Jeśli nam zaufasz zrobimy wszystko za Ciebie i dołożymy wszelkich starań, żeby ostatecznie wiza znalazła się w Twoim paszporcie.

Za cel postawiliśmy sobie profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu wiz do wielu krajów, w tym wiz do Chin, wiz do Wietnamu, USA, Indii, wiz do Rosji. Doświadczenie oraz kontakty w konsulatach, zdobyte przez lata pracy w innych firmach, działających w branży wizowej, pozwolą nam na zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług.

Spośród innych firm wyróżnia nas 24h serwis, który postanowiliśmy zaproponować naszym klientom. Oferujemy bowiem odbiór dokumentów na terenie Warszawy w godzinach, w których inne firmy nie pracują, co daje możliwość aplikowania o wizę już następnego dnia, wcześnie rano.

Dzięki nam możecie zaoszczędzić czas i pieniądze, uniknąć oczekiwania w często bardzo długich kolejkach. Nasze ceny są przejrzyste, atrakcyjne, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Przekonajcie się sami. Zapraszamy.