Aktualności - wiza24

Chińskie Centrum Wizowe

15 października 2018 roku zostało utworzone nowe Chińskie Centrum Obsługi Wniosków Wizowych (zwane dalej Chińskie Centrum Wizowe). Od tego dnia wprowadzono wiele zmian w przyjmowaniu wniosków dla osób ubiegających się o turystyczną wizę do Chin oraz biznesową wizę do Chin.

Dotychczas Ambasada Chińska przyjmowała wnioski o wizę w poniedziałek, środę i czwartek teraz całą procedurę wizową przejęło Chińskie Centrum Wizowe. Wypełnione dobrze wnioski można składać od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 09:00 do 15:00. Odbiór paszportów od 09:00 do 16:00.

Od 10 maja 2019 został wprowadzony nowy elektroniczny formularz wizowy w Chińskim Centrum Wizowym. Stary wniosek Form V.2013 jest nie aktualny. Prosimy nie wypełniać go.  Przed wypełnieniem nowego wniosku trzeba być przygotowany i posiadać zdjęcie w wersji elektronicznej oraz informację na temat rezerwacji biletu lotniczego oraz rezerwację hotelu. Nowy wniosek do Chin wypełniamy w języku angielskim lub Chińskim. Zdjęć nie przyklejamy do wniosku.  Jeżeli masz problem z wypełnieniem wniosku i starasz się o wizę do Chin my możemy tobie pomóc. Pracujemy 24 h. Wszelkie pytania można kierować pod adres mailowy info@wiza24.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 533 450 533

Procedura wizowa

Cała procedura wizowa wizy do Chin to około 7 dni roboczych – tryb zwykły, 3-6 dni robocze – w trybie ekspresowym.

Każdy wniosek do Chin umawiany jest indywidualnie i dlatego czas oczekiwania na złożenie może się wydłużyć. Został wprowadzony dzienny limit rozpatrywania wniosków oraz kalendarz z dostępnymi dniami i godzinami. Aby złożyć wniosek trzeba wcześniej się umówić na spotkanie w Chińskim Centrum Wizowym.

Dokumenty

Paszport w oryginale musi być ważny jeszcze 6 miesięcy po powrocie do Polski. Wniosek wypełniony on-line i podpisany w dwóch miejscach. Każde pytanie we wniosku musi zawierać odpowiedź. Dwa zdjęcia wydrukowane na papierze fotograficznym zrobione na białym tle bez okularów.  Kopię paszportu strony ze zdjęciem, strony tytułowej. Skala (1:1). Rezerwacja biletu lotniczego z imieniem i nazwiskiem osoby podróżującej. Rezerwacja hotelu również musi zawierać imię i nazwisko. Rezerwacje muszą pokrywać daty podane w bilecie lotniczym oraz wniosku.

 

2 – 10 luty 2019 placówka konsularna jest zamknięta

!UWAGA!

W dniach 2 – 10  lutego 2019 placówka konsularna jest zamknięta z powodu Wietnamskiego Nowego Roku.

Prosimy o dostosowanie Państwa planów dotyczących aplikacji z uwzględnieniem wyżej wymienionej zmian

Nowy Adres Srebrna 16 lok 300 F (3 piętro)

Witam serdecznie Wiza24.pl – Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers od 1 grudnia 2018 ma nową lokalizację jest to ul. Srebrna 16 lokal 300 F (3 piętro). W nowym miejscu są + i – jak to bywa przy nowych lokalizacjach.

– biuro mieści się na trzecim piętrze

+ bez problemu można znaleźć miejsce na zaparkowanie auta (oczywiście płatne)

+ biuro jest w dobrej lokalizacji blisko centrum, ochoty, woli nie daleko placu Zawiszy

+ można dojechać do stacji Warszawa Ochota  i przejść się spacerkiem idąc ul. Towarową  w kierunku ronda Daszyńskiego

+ Budynek z recepcją otwartą 24 H (lecz przy zostawieniu przesyłki prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 533-450-533

Więc jak widzicie jest więcej plusów niż minusów. Serdecznie zapraszamy.

Zmiana adresu biura.

Dzień dobry wszystkim zmiana adresu od 01 grudnia 2018

ul. Srebrna 16 lok 300 F (3 piętro) 00-810 Warszawa

Wzrost cen za wizę do Chin

!UWAGA!

Od 15 października 2018 zostaje otwarte Centrum Wizowe w którym będziemy składać wszystkie wnioski do Chin. Z otwarciem nowego miejsca wiąże się również wzrost opłaty konsularnej.

Wiza w trybie standardowym – 185 PLN

Wiza w trybie ekspresowym – 275 PLN

!! Są to opłaty bezzwrotne !!

Ambasada Chin 24 września 2018 jest zamknięta

Już niedługo pojawią się kolejki do ambasady Chin. 24 września 2018 ambasada Chin jest zamknięta z powodu Święta Środka Jesieni . Jeżeli ktoś będzie chciał wyrobić wizę do Chin będzie musiał uzbroić się w cierpliwość i czekać w długiej kolejce. Te święta w China zaczynają się od 22 do 24 września i są dniami wolnymi od pracy, trzeba to uwzględnić w podróżach biznesowych.

15 sierpnia 2018 konsulat Chin nieczynny.

 Wiza do Chin w Warszawie

!UWAGA!

Informujemy, iż w dniach: 15 sierpień 2018 placówka konsularna Chin w Warszawie przy ul.Bonifraterska 1 będzie nieczynna.

W związku z tym, proces wizowania ulegnie wydłużeniu.