BILETY LOTNICZE

Jeżeli nie masz jeszcze biletu lotniczego, pomożemy Ci w w znalezieniu najbardziej optymalnego, zarówno pod względem ceny jak i czasu, przelotu.

Kupując bilet lotniczy i załatwiając formalności wizowe za naszym pośrednictwem, możesz liczyć na dodatkową zniżkę za zakup usług w pakiecie.

Zapytaj o to naszego konsultanta:

Tel: 533 450 533E-mail: info@wiza24.pl

Wypełnij formularz lub zadzwoń.

Pozostałe Usługi

KURIER

Jeśli posiadasz już komplet dokumentów wyślij je do naszego biura Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers na adres:
ul. Chłodna 64 lok.4, 00-872 Warszawa

Jeśli chcesz żebyśmy to my zamówili kuriera dla Ciebie, skontaktuj się z nami: 533 450 533
30 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę
50 PLN – koszt przesyłki w obie strony

Jeśli chcesz skorzystać z usługi odbioru dokumentów na terenie Warszawy w godzinach 18.00-06.00, skontaktuj się z nami: 533 450 533
120 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę
Możemy wysłać dokumenty również przesyłką konduktorską
90 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę
Pamiętaj, że nie jesteśmy firmą kurierską. Dajemy jedynie możliwość odbioru i odesłania dokumentów. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w odbiorze i dostarczeniu przesyłek.

LEGALIZACJA DOKUMENTÓW

Oprócz serwisu wizowego, oferujemy również pomoc w legalizacji m.in. dokumentów urzędowych, sądowych, administracyjnych, handlowych czy dyplomów oraz apostille. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, zalegalizujemy je w twoim imieniu we wszystkich wymaganych placówkach.

VOUCHERY DO ROSJI

Voucher jest dokumentem wystawianym przez rosyjskie firmy, posiadające do tego odpowiednie uprawnienia. Jest on niezbędny przy ubieganiu się o turystyczną wizę do Rosji. Jeśli nie posiadasz vouchera, skontaktuj się z nami: 533 450 533. Przygotowujemy dwa rodzaje voucherów: na pobyt
do 14 dni w cenie 100 PLN i na pobyt do 30 dni w cenie 150 PLN.

WYBIERZ WIZĘ