Bilety Lotnicze - wiza24

BILETY LOTNICZE

Jeżeli nie masz jeszcze biletu lotniczego, pomożemy Ci w w znalezieniu najbardziej optymalnego, zarówno pod względem ceny jak i czasu, przelotu.

Kupując bilet lotniczy i załatwiając formalności wizowe za naszym pośrednictwem, możesz liczyć na dodatkową zniżkę za zakup usług w pakiecie.

Zapytaj o to naszego konsultanta:

Tel: 533 450 533E-mail: info@wiza24.pl

Wypełnij formularz lub zadzwoń.

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin usług pośrednictwa wizowego świadczonych przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers z siedzibą w Warszawie przy ul. Srebrna 16 lok 300 F, 00-810 Warszawa, (3 piętro) , NIP: 5272294739
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku wizowym, na potrzeby realizacji umowy i świadczenia usługi pośrednictwa wizowego przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers (zgodnie z rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. przesyłania przez Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers aktualnej informacji o ofercie firmy oraz akcjach promocyjnych. Tym samym wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Pozostałe Usługi

KURIER

Jeśli posiadasz już komplet dokumentów wyślij je do nas Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers na adres:
Adres firmy to:
Warszawa

Jeśli chcesz żebyśmy to my zamówili kuriera dla Ciebie, skontaktuj się z nami: 533 450 533
30 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę
50 PLN – koszt przesyłki w obie strony

Jeśli chcesz skorzystać z usługi odbioru dokumentów na terenie Warszawy w godzinach 18.00-06.00, skontaktuj się z nami: 533 450 533
120 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę

Możemy wysłać dokumenty również przesyłką konduktorską

61 PLN – koszt odbioru przesyłki konduktorskiej

90 PLN – koszt wysyłki do klienta

Pamiętaj, że nie jesteśmy firmą kurierską. Dajemy jedynie możliwość odbioru i odesłania dokumentów. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w odbiorze i dostarczeniu przesyłek.

LEGALIZACJA DOKUMENTÓW

Oprócz serwisu wizowego, oferujemy również pomoc w legalizacji m.in. dokumentów urzędowych, sądowych, administracyjnych, handlowych czy dyplomów oraz apostille. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, zalegalizujemy je w twoim imieniu we wszystkich wymaganych placówkach.

VOUCHERY DO ROSJI

Voucher jest dokumentem wystawianym przez rosyjskie firmy, posiadające do tego odpowiednie uprawnienia. Jest on niezbędny przy ubieganiu się o turystyczną wizę do Rosji. Jeśli nie posiadasz vouchera, skontaktuj się z nami: 533 450 533. Przygotowujemy dwa rodzaje voucherów: na pobyt
do 14 dni w cenie 100 PLN i na pobyt do 30 dni w cenie 150 PLN.

WYBIERZ WIZĘ