24h Serwis

Potrzebujesz wizy, a wszystkie firmy pośredniczące w ich wyrabianiu są już nieczynne? Jest późna godzina, weekend, dzień świąteczny, a Ty zapomniałeś, że kraj, do którego się wybierasz objęty jest obowiązkiem wizowym?Jako jedyni oferujemy możliwość odbioru dokumentów na terenie Warszawy przez naszego kuriera w godzinach późno wieczornych, nocnych, także w weekendy, oczywiście po wcześniejszym kontakcie 533 450 533  i ustaleniu szczegółów odbioru.

Dzięki temu Twoje dokumenty trafią do konsulatu kolejnego dnia nawet już wcześnie rano, tak, abyś mimo krótkiego czasu i decyzji w ostatniej chwili, miał możliwość otrzymania wizy na czas.

Wypełnij formularz lub zadzwoń.

Pozostałe Usługi

KURIER

Jeśli posiadasz już komplet dokumentów wyślij je do naszego biura Pośrednictwo Wizowe Daniel Rongiers na adres:
ul. Chłodna 64 lok.4, 00-872 Warszawa

Jeśli chcesz żebyśmy to my zamówili kuriera dla Ciebie, skontaktuj się z nami: 533 450 533
30 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę
50 PLN – koszt przesyłki w obie strony

Jeśli chcesz skorzystać z usługi odbioru dokumentów na terenie Warszawy w godzinach 18.00-06.00, skontaktuj się z nami: 533 450 533
120 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę
Możemy wysłać dokumenty również przesyłką konduktorską
90 PLN – koszt przesyłki w jedną stronę

Pamiętaj, że nie jesteśmy firmą kurierską. Dajemy jedynie możliwość odbioru i odesłania dokumentów. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w odbiorze i dostarczeniu przesyłek.

LEGALIZACJA DOKUMENTÓW

Oprócz serwisu wizowego, oferujemy również pomoc w legalizacji m.in. dokumentów urzędowych, sądowych, administracyjnych, handlowych czy dyplomów oraz apostille. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, zalegalizujemy je w twoim imieniu we wszystkich wymaganych placówkach.

VOUCHERY DO ROSJI

Voucher jest dokumentem wystawianym przez rosyjskie firmy, posiadające do tego odpowiednie uprawnienia. Jest on niezbędny przy ubieganiu się o turystyczną wizę do Rosji. Jeśli nie posiadasz vouchera, skontaktuj się z nami: 533 450 533. Przygotowujemy dwa rodzaje voucherów: na pobyt
do 14 dni w cenie 100 PLN i na pobyt do 30 dni w cenie 150 PLN.